Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
    Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Muharrem
      Soyisim
      Sarıçam
      Araç
      Kia - Ceed - 2012 - Concept Plus 1.6 Dizel A/T

hocam çalışmalarını canı gönülden kutluyorum bende s100 'ü çinden getirdim aliexpress sitesinden satın almıştım. senin gibi bende meraklıyım bu işlere 5-6 ay sonra bunların androidinin çıktığını görünce s150 olarak donanımsal olarak tamamen aynı neden olmasın deyip girdim araştırmalara rus siteleri filan bayağa katkıda bulundu bana. ve s100 ümü s150 ye yani androide hemde androidin 4.03 sürümüne dönüştürdüm. Kendime ara ara sordum ben manyakmıyım diye. çok uğraştım ama oldu. cihazı boot etmek vesaire. şuan da androidli olarak kullanıyorum cihazı .. Emeğine sağlık. sende çok uğraşmışsın saygılar..
      05-06-14, 19:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Istanbul-Anadolu
      İsim
      ibrahim
      Soyisim
      akbulut
      Araç
      Kia Ceed 2012 Concept Plus

Muharrem bey, Siz Necvox s100 'ü Android işletim sistemiyle mi değiştirdiniz? Öncelikle helal olsun diyorum. Mümkünse benim cihazın sistemi de değiştirsek. Emeğin karşılığını almak şartıyla.

Saygılarımla...
      06-06-14, 01:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      ÜMRANİYE
      İsim
      YAVUZ
      Soyisim
      AŞIK
      Araç
      2012 CEE'D CONCEPT 1.6 CRDI M/T BEYAZ

merhaba ben de ara ara takip ediyorum konuyu. yaptiginizi gorunce gercekten cok sasirdim. elinize emeginize saglik. yanliz benim merak ettigim konu su an piyasa da satilan ucuz window ce yuklu cihaza android yuklenebiliyor mu?
      07-06-14, 12:39 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Ya abicim ben delirecem paramızla rezil oluyoruz ben bi link paylaşıcam bu ürünü deneyen varmı peki. yaptıracam sonra pişman olmak istemiyorum Oto multimedya sistemleri ve oto navigasyon için doğru adres. | Android Kia Ceed Multimedya Cihazı (2013)
      12-06-14, 20:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

kar elektronik de satıyor. Forumda söz edilmişti. Foruma İndirimde yapacaklardı. İstersen bir araştır.
      12-06-14, 20:44 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Kocaeli
      İsim
      Kadir
      Soyisim
      Kurt
      Araç
      Ceed Premium Otomatik 2013

Alıntı guvercinim53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam çalışmalarını canı gönülden kutluyorum bende s100 'ü çinden getirdim aliexpress sitesinden satın almıştım. senin gibi bende meraklıyım bu işlere 5-6 ay sonra bunların androidinin çıktığını görünce s150 olarak donanımsal olarak tamamen aynı neden olmasın deyip girdim araştırmalara rus siteleri filan bayağa katkıda bulundu bana. ve s100 ümü s150 ye yani androide hemde androidin 4.03 sürümüne dönüştürdüm. Kendime ara ara sordum ben manyakmıyım diye. çok uğraştım ama oldu. cihazı boot etmek vesaire. şuan da androidli olarak kullanıyorum cihazı .. Emeğine sağlık. sende çok uğraşmışsın saygılar..
      Merhaba, İş yoğunluğumdan dolayı geç yazdığım için kusura bakmayın.
      Bende sizi kutluyorum çalışmanız dan dolayı. Android WinCE de stabil çalışmıyor bunu sizde fark etmişşinizdir. Bende Android sürümünü yapmıştım ama stabil çalışmamıştı. Bir arkadaş aşağıda link vermiş S150 nin bizim S100 cevirdiğimizden daha stabil çalışıyor ama onda da sıkıntı çıkıyor maalesef.

Adam gibi bir navigasyon yokmu derseniz şimdilik bu modeller var. Ben baya bir kafa patlattım uygulama geliştirdim. Hatta Android sürümün de kendi takip sistemimi oluşturdum. Gayet zevkli oluyordu ama inanın sonradan zevkiniz geçince geride bırakıyorsunuz yaptıklarınızı.

Aracınıza binenler hayret ediyor biraz şaşırıyor güzel farklılıklar oluyordu bence rus siteleri bu işlerde öndeler. Ben aracımı sattığım için daha ilgilenmiyorum malesef.
      01-07-14, 09:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      KEMAL
      Soyisim
      BAYGÜR
      Araç
      KIA CEED

İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN KADİR BEY.
      SAYIN KADİR BEY BENDEDE SİZDEKİ CİHAZDAN VAR LAKİN NAVİGASYON ÇALIŞMIYOR ORJİNAL MİCRO SD KARTIM KAYIP ''NAVİGATION PATH DOES NOT EXIST ! '' MESAJI VERİYOR EĞER SİZİN İÇİN MAHSURU YOKSA VEREBİLİRSENİZ MICRO SD İÇERİSİNDEKİ DOSYALARIN BİR KOPYASINI MAİL ADRESİME GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ. TEŞEKKÜRLER.
      kemalbaygur@gmail.com
      09-07-18, 15:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed navigasyon

kia ceed 2013 navigasyonceed navigasyon2013 kia ceed navigasyonyeni kia ceed navigasyonkia ceed ekranyeni ceed navigasyonkia ceed 2013 forumkia ceed için navigasyonkia ceed forum 2013kia ceed navigasyon cihazıkia ceed 2013kia ceed navigasyon 2013kia ceed navigasyon fiyatıkia ceed navigasyon fiyatlarıkia ceed yorumları 2013kia ceed modifiye 20132013 ceed navigasyonyeni kia ceed 2013 forumkia yenı ceed navıgasyonkia ceed 2013 yorumlarkia ceed 2013 modifiyekia navigasyon fiyatlarıyeni ceed navigasyon geldikıa ceed ses sistemleri kimin
    SEO Blog

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri