Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ERKAN
      Soyisim
      GÜÇLÜ
      Araç
      KİA CEED

Arkadaşlar Merhaba,

2015 Model Kia Ceed aracıma Multimedya taktırmak istiyorum. Servise sorduğum da 2.500 TL fiyat verdiler. Açıkçası servise taktırma taraftarı değilim ama aracım garantisinin bozulacağını ve dışarda taktırdığımda elektrik tesisatı ile ile ilgili bir problem yaşayıp yaşamayacağımdan ( tüm fonksiyonların düzgün çalışıp çalışmayacağı , tesaisat ta daha sonra problem yaşarmıyım v.b gibi nedenlerden ) korkuyorum.

Bu konuda nasıl bir yol izlemelim ve hangi ürünleri tavsiye ederseniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler...
      Beni Twitter`da Takip Et
      10-07-17, 12:05 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ersin
      Soyisim
      kara
      Araç
      2014 ceed 1.6 crdi 128 hp consept plus m/t

bende navigoldun android olanı var. ve 8 ay önce 1100 tl ye aldım. geri görüş kamerası falan var. ve çok memnunum. şu anda aracımın garantisi devam ediyor. eğer multimedyadan kaynaklı ise arıza garanti dışı kalır dediler tabi.
      11-07-17, 08:56 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ERKAN
      Soyisim
      GÜÇLÜ
      Araç
      KİA CEED

bilgi için teşekkür ederim.
      19-07-17, 10:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      gökhan
      Soyisim
      g
      Araç
      2011 ceed motion

Alıntı snowboard1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar Merhaba,

2015 Model Kia Ceed aracıma Multimedya taktırmak istiyorum. Servise sorduğum da 2.500 TL fiyat verdiler. Açıkçası servise taktırma taraftarı değilim ama aracım garantisinin bozulacağını ve dışarda taktırdığımda elektrik tesisatı ile ile ilgili bir problem yaşayıp yaşamayacağımdan ( tüm fonksiyonların düzgün çalışıp çalışmayacağı , tesaisat ta daha sonra problem yaşarmıyım v.b gibi nedenlerden ) korkuyorum.

Bu konuda nasıl bir yol izlemelim ve hangi ürünleri tavsiye ederseniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler...

https://tr.aliexpress.com/store/prod...8355.24.LRboaM bu ürünü değerlendirebilirsiniz . Benım aldığım ürünün aynısı teknik özellikleri çok iyi tabii ayırdığınız bütçede önemli

İyi bir usta varsa tanıdık bildik serviste taktırmanın çok avantajı olduğunu düşünmüyorum şahsen .
      20-07-17, 20:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri