Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç
      Kia Ceed Consept Plus 2013

Arkadaşlar merhaba...
      Aracımdaki necvox multi media cihazın orjinal navigasyon kartını benden önceki kullanıcı yok etmiş. Cihazın içine de netten bulduğu bir igo uygulaması yüklemiş. Ben bunu ne zaman anladım cihazda bazı sorunlar çıkınca servis ile görüştüm kontrol ettiler yazılım bize ait değil dediler. Bu durudumda bakamayız dediler. Bende orjinal kartını bulup dönüş yapayım size dedim..

Bu durumda aramızda Esse grupa ait cihazlardan (necvox vb.) kullanan arkadaşlar mevcuttur. Ben navigasyon kartının içindeki bilgilere ihtiyacım var.Kartı kopyalayıp link haline getirip tarafıma ulaştıracak bir yardımsever arıyorum..
      Beni Twitter`da Takip Et
      23-05-15, 11:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      istanbul

Şuan istanbul dışımdayım yarın veya en kötü p.tesi yardımcı olabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk
      23-05-15, 13:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Alıntı esenlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Şuan istanbul dışımdayım yarın veya en kötü p.tesi yardımcı olabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk
      eyvallah hocam. Merakla bekliyor olacağım sizde sevaba girmiş olacaksınız.. Şimdiden teşekkürler
      23-05-15, 15:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      istanbul

Alıntı leonine25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      eyvallah hocam. Merakla bekliyor olacağım sizde sevaba girmiş olacaksınız.. Şimdiden teşekkürler
      Şuan yükledim bir micro sd karta yükleyip deneyebilirsin, hatta naviextras indirip güncelleme yapıyormu diyede deneyebilrsin, bu arada bu sitede ilk defa dosya yükledim açmadan virüs taraması mutlaka yaptır bir sakata gelmeyelim

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
      24-05-15, 14:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Şuan yükledim bir micro sd karta yükleyip deneyebilirsin, hatta naviextras indirip güncelleme yapıyormu diyede deneyebilrsin, bu arada bu sitede ilk defa dosya yükledim açmadan virüs taraması mutlaka yaptır bir sakata gelmeyelim

hocam teşekkür ederim ilgi alakan ve emeklerin için.. Şimdi tıkladım indiriyorum.. problem olmazsa akşam deneyip bilgileri sizinle paylaşırım..
      tekrar teşekkürler
      25-05-15, 12:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Hocam tekrar merhaba.
      Gönderdiğin linkteki dosyayı SD karta kopyaladim.cihaza taktim ayarlar gps yolundan navigator.exe dosyasını gösterdim.
      Sonuç:navigasyon açılırken esse yazılım ekranı geliyor ancak harita ekranı gelmeden hata verip kapanıyor.başka bir kart ile denedim sonuç ayni.

Bu durumda iki sorum daha ortaya çıktı.
      1:sizin cihazınizin modeli nedir
      2:yazılımın yüklü olduğu kartin formatı(fat,fat32,ntfs) ve büyüklügu (2gb-4gb-8gb)

Mümkünse zahmet olmaz ise bu konuda da yardımcı olabilirmisin

Not:servis teki arkadaş 2gb kartlar hata verebiliyor.ve ben elimdeki kartları NTFS formatında biçimlendirdiğim de cihaz kartı görmedi.
      26-05-15, 20:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      istanbul

Tekrar Merhaba arkadaşım,
      Olmamasına üzüldüm Naviekstrasda güncelleme deneyip güncelleniyorsa ondan sonra cihaza takmayı denedinmi?
      Öncelikle aracım haftaiçi kullanmadığım için biraz uzakta bir kapalı otoparkta kaldığı için Sd kartın formatını ancak haftasonu söyleyebilrim ama sen dilersen ayrı ayrı format seçenekleri ile dosya sistemini değiştirerek deneyerek ilerlemen faydalı olabilir, SD kartın 2 GB olduğuna eminim.
      Cihaz modeli ile ilgili ise daha önce foto çekmiştim tüm bilgilerini vereyim
      s100 araç navi sistemi
      os sürümü: s100-UNI20130829
      app sürümü: s100-v1.147.5
      mcu sürümü: ZC0KS00B C216

Bu arada bence direkt ESSE grubu ara şikayetini açık açık dile getir, bence en baştan servisin beni ilgilendirmez demesi çok ama çok saçma ve hakkı yok, cihaz açıkca belliki ESSE gruba ait kaydı vs var sorunu çözmekle yükümlü ne yani SD kart bozulsa kullanılmaz olsada destek vermeyecekmi ? Kaldki navigasyon programı cihaza yüklü değil sd kartda yani cihazın flashına bir müdahalen yok bu durumları özellikle belirt eğer sorunun çözülmezse tüketici mahkemesinde bu işin peşinde olacağını belirt ve olumsuz dönerlerse mutlaka 1 saatini ayır şikayetini yap dışarda aynı sistemi kullanan muadilleri 600-700 TL olan cihaza sırf garantil orjinal olsun diye 2000-2300 TL arası para verip bu şekilde ucuz bir cevap almak parayla rezil olmaktır
      26-05-15, 20:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Naviextrasda güncellemesi denemedim.kismetse yarin müsait bir zamanda deneyecegim.bilgileri sizinle paylasirim.cihazlarimiz ayni.bu durumda problem olmaması lazim.tek aklıma gelen bir ara cihazın yazılımını platinyum serisi ile yenilemişlerdi.Acaba uyumsuzluk bundanmi kaynaklandı.

Benim şikayetim navigasyon açıkken müzik 5-20dk kadar çalıyor sonra duruyor.navide problem yok ama.müzik duruyor.bu sikayetle servisi aradım onlarda geldiler.orijinal yaziliminiz yok.bundan kaynaklı olabilir.olsa idi cihazda sorun var diyecektik dedi.Bu durumda ben birşey yapamam yazılımını eşinin test edelim dedi.

Kısaca simdi orijinal yazilimimiz sayende var arkadaşım.simdi gelip kontrolünü yapsın gelişmeleri bildiririm size.
      Teşekkürler simdiden
      26-05-15, 22:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Hocam tekrar merhaba. Esse ile görüştüm.SD kart içerisine gömülü lisans varmış.dolayısı ile kart başka olduğu taktirde program içinde olsa bile çalışmaz diyor.buna çözüm bulabilecek bir yol varmı acaba.bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi ?

Birde benim yaşadığım sorunu (navigasyon açıkken müziğin bir sure sonra durması) yasayan başka bir arkadaş varmı acaba
      Konu leonine25 tarafından (27-05-15 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.
      27-05-15, 20:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Kağan
      Araç
      2011 cee'd SW Motion D/V

SD karta mı gömülü lisans varmış yoksa cihazın flashında falan mı varmış? Her cihaz için ayrı lisans mı oluyormuş? Bütün bunları gördükten sonra gelde Çin malı noname cihazları sevme?
      27-05-15, 21:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

igo8 cin mali navigasyon

igo orginal program

kia ceed igo

necvox igo sdcard license

SEO Blog

Yer imleri