Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

Merhaba arkadaşlar...aradabir forum'u takip ediyorum 2012 de aldığım aracımla şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ALLAH'ta hiç kimseye yaşatmaz inşallah..sürekli sizlerin paylaşımlarınızı takip ediyorum ve umarım yardımcı olursunzuz..son zamanlarda dışardan içeri gelen birses biraz canımı sıkıyor,veya ben çok takıyorum,aslında aşırı bir ses değil hatta benden başka hiç kimse duymuyor nerdeyse diyebilirim lastiklerdenmi nedir bilmiyorum sanki sürtünme oluyor hani mıcırlı bir yolda gidersinziya yoldan gelen ses gibi aşırı hızlarda duyulmuyor şehir içinde genlede ses geliyor araç daha 30,000 kilometrede bakımları düzenli serviste yapıloyor servise henüz götürmedim biraz fazla dinliyorum kendimi takıntı oldu araza her bindiğimde aklıma geliyor yol bitene kadar aklımdan çıkmıyor..umarım açıklık getirebilmişim tşk ilginiz için
      Beni Twitter`da Takip Et
      30-01-15, 13:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Büyük ihtimal lastik sesidir yumuşak hamurlu bir lastikle giderilebilir
      30-01-15, 19:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      abdulkadir
      Soyisim
      sağır
      Araç
      wolkswagen 2013 jetta higline

ne marka lastık kullanıyorsunuz acaba lastıklerden olabılır yada camlardakı fıtıllerden de olabılır
      30-01-15, 19:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba arkadaşlar...aradabir forum'u takip ediyorum 2012 de aldığım aracımla şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ALLAH'ta hiç kimseye yaşatmaz inşallah..sürekli sizlerin paylaşımlarınızı takip ediyorum ve umarım yardımcı olursunzuz..son zamanlarda dışardan içeri gelen birses biraz canımı sıkıyor,veya ben çok takıyorum,aslında aşırı bir ses değil hatta benden başka hiç kimse duymuyor nerdeyse diyebilirim lastiklerdenmi nedir bilmiyorum sanki sürtünme oluyor hani mıcırlı bir yolda gidersinziya yoldan gelen ses gibi aşırı hızlarda duyulmuyor şehir içinde genlede ses geliyor araç daha 30,000 kilometrede bakımları düzenli serviste yapıloyor servise henüz götürmedim biraz fazla dinliyorum kendimi takıntı oldu araza her bindiğimde aklıma geliyor yol bitene kadar aklımdan çıkmıyor..umarım açıklık getirebilmişim tşk ilginiz için
      Yazınızda kendimi gördüm. Benden başka kimsenin duymadığı sesleri bende duyuyorum. benimde ön camımdan tıkır tıkır sesler geliyor. tüm yol bir kulağım orda oluyor Sorunuza gelince lastikleri rodaj yaptırın, öndekilere arkalara taktırın geçmezse değiştirilmesinde yarar var
      30-01-15, 20:00 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

Alıntı kado1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ne marka lastık kullanıyorsunuz acaba lastıklerden olabılır yada camlardakı fıtıllerden de olabılır

Lastik olarak üzerindeki orjinal lastikler var hankok mudur nedir zaten çok sert lastikler camlardan olucağını sanmıyorum bide bu arabalarda önde viraj denge çubukları varsa ondanda şüphe duyuyorum önceki aracım leon'onda vardı hafiftrn tıkırtı geliyordu değişmişti servis
      31-01-15, 01:00 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

Alıntı sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yazınızda kendimi gördüm. Benden başka kimsenin duymadığı sesleri bende duyuyorum. benimde ön camımdan tıkır tıkır sesler geliyor. tüm yol bir kulağım orda oluyor Sorunuza gelince lastikleri rodaj yaptırın, öndekilere arkalara taktırın geçmezse değiştirilmesinde yarar var

Bende benim gibi takıntılı birileri varmıdır acaba diye düşünmedim değillastikleri değiştirmek hiç aklıma gelmedi önleri arkaya alma gibi yarın ilk işim bu inşallah düzelir bide rodaj nedir kusura bakma bilmiyorum rot ayarı gibimi
      31-01-15, 01:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

Alıntı akrepkral86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Büyük ihtimal lastik sesidir yumuşak hamurlu bir lastikle giderilebilir

nasıl lastik önerirsiniz bu konuda acemi biriyim diye bilirim kime sorsam michelin diyor çok yumuşak ve kaliteli ama türkiye yollarında ne kadar işe yarar bilmiyorum özellikle şehir içi uzun yolda bir sıkıntı olmaz sanırım aslında ben performansı yol tutuşu basınca duruş mesafesi ve konforu bir arada bir lastik arıyorum umarım yardımcı olursunuz
      31-01-15, 01:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      pendik
      İsim
      salih
      Soyisim
      yıldız
      Araç
      Citroen XSARA 2 SX

Continantel veya goodyear serilerine bakin. Fiyat performans hangisini begenirseniz alabilirsiniz.
      Citroen Xsara2 1,6 SX manuel 2003
      Kia ceed 1,6 mation manuel 2012
      Peugeot 307 comfort otomatik 2006
      Renault symbol expresion comfort 2012
      Renault scenic dynamic otomatik 2003
      Hyundai elentra otomatik 2005
      Kia Pride 2000
      Seat ibiza 1993
      Skoda L200 1989

31-01-15, 10:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bende benim gibi takıntılı birileri varmıdır acaba diye düşünmedim değillastikleri değiştirmek hiç aklıma gelmedi önleri arkaya alma gibi yarın ilk işim bu inşallah düzelir bide rodaj nedir kusura bakma bilmiyorum rot ayarı gibimi
      rodajdan kastımda lastiklerin ön arka yapılması kısa ve maliyetsiz bir işlem değiştirip deneyin isterseniz belki bir yararı olur
      31-01-15, 22:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      aziz
      Soyisim
      okur
      Araç
      ceed concept

Alıntı sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      rodajdan kastımda lastiklerin ön arka yapılması kısa ve maliyetsiz bir işlem değiştirip deneyin isterseniz belki bir yararı olur
      ROTASYON, DEMEK İSTEDİNİZ SANIRIM.
      Lastikler Her 10 binde, ön arka, 2 inci 10 binde sağ ön sol arkaya,sol ön sağ arkaya alınarak, hem balans ayarları tazelenir hemde eşit miktarda aşınma dengesi sağlanır. Aksi halde hem uğultu olur hemde dengesiz bir eskime.
      her 10 ve 20 binde bir bu işlemin yenilenmesi gerekir. Yol ve Kullanım koşuluna göre bu rakam, 7500-15000, yada 15000-30000 olarakda yapılabilir.
      Rodaj işlemi ise, alıştırma sürecidir. Lastikler için 500 km diye biliyorum, İlk 500 km de çok dikkatli kullanılmalı, Lastiğin dış yüzeyindeki fabrikasyon kaygan tabakanın asfalt üzerinde kaybolma süreci.
      İNSANA DEĞER VERDİĞİN KADAR İNSANSIN.
      03-02-15, 15:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed ugultu

micirli yolda asiri ugultu

lines iceri gelen ugultu

kia ceed sw ugultu

hyundai elentra otomatik ugultu sesi

SEO Blog

Yer imleri