Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree30Likes

Konu: yeni kia ceed 136 hp DCT alacaklara duyurulur !!!

1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      uğur
      Soyisim
      kurt
      Araç
      kia ceed concept plus 2016

Arkadaslar 12 ekim itibariyle cift kavramali 7 ileri DCT sansimanli ceed'imi almis bulunmaktayim.henuz 150 km yapabildim sehir icinde.ilk izlenimlerim ic mekan gayet hos ferah ve malzeme kalitesi fena sayilmaz.vites gecisleri gayet basarili.sarsinti falan yok ama kalkislarda ilk vites seciminde 2.vitesi secmesinden dolayi biraz agir kaliyo.vites gecisleriyle ilgili bir diger rahatsizlik veren durum kulakciklarla manuel gecislerde sanzimanin kafasi karisiyo sanki motor performansi iyi.fazla zorlamadim araci ama gaz tepkilerine hizli yanit veriyo.gücünü hissettiroyo.motor sesi normal devir araliginda yok denecek kadar az hatta duyulmuyo diyebilirim.araç genel anlamda sessiz.yol tutusu cok iyi.ama sunu belirteyim hizli girdigim virajlarda kapi kolundan ses geliyo (kapi kolunu tutuncada o sesi duyuyosunuz ).suspansiyonlar cok iyi diyemiycem ama kotu de degil.star-stop gayet basarili calisiyo.sehirci kullanimdim yakit 8 in altina inmedi henuz.müzik sistemi kalitesi normal ama daha iyi olabilirdi simdilik izlenimlerim bu sekilde .genel izlenimim olumlu yönde.ilerleyen günlerde izlenimlerimi daha sağlikli bi sekilde paylasirim..
      aLi likes this.
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-10-15, 20:49 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

öncelikle aracınız hayırlı olsun umarım sizi aramızda daha sık görürüz. daha önce ceed kullandınız mı, kıyaslamak açısından soruyorum. 7ileri otomatik ve 136bg. performansını gerçekten merak ediyorum, ortadaki kasalarda olduğu gibi tork hissi yaşatmıyormu, bir önceki kasalarda tork hissi olmadığı bununda dpf den kaynaklı olduğunu yazan arkadaşlar vardı, bu yeni kasada büyük ihtimal aynı aerodinamiğede sahip olduğu için aynı ivmededir herhalde, fakat 136 bg. stock agrasif sürüş deneyimi veriyordur, yine 200 hız kesici varmı? yoksa 200 ve üstünde aracın stabil durumu nasıl? rüzgar sesi aynıdır tahmin ettiğim kadarıyla ama iç yalıtımı iyileştirmişler.
      mi?
      14-10-15, 11:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      akif
      Soyisim
      uluçay
      Araç
      kia ceed

yalçın bey
      bende 7 ileri concept plus aldım yeni şuanda 2500km de bi önceki aracımda ceed conceptti.öncelikle uğur beyin dediklerine katılıyorum ilk kalkışta 2.vitesi tercih etmesi ağır kalıyor bir diğer konu ara hızlama yapmak istediniz ve gaza sonuna kadar yüklendiğinz zaman kısa süreli kafası karışıyor uygun vitese geçip öyle patlama yapıyor eskisi direk tepki veriyordu ayrıca 0 kmden tam gaz agresif kalkış yaptığınızda 1-2 ve 3.vitese kadar hızlı kalkıyor 4.ve 5.vitese geçtikten sonra geri asılıyor daha sonra topluyor bu nedendir bilmiyorum ama sürekli ivme halinde hızlanmıyor.136bg hayal ettiğim gibi torku hissettirmiyor çok fark yokmuş gibi geldi bana ama motorun da yavaş yavaş açıldığında söylemem gerek belki ilerieyen km lerde daha iyi olur. araç 200 de kesmiyor şuan için son gördüğüm hız 210km ama yol yetmemişti sanki 215-220yi görecek gibi.şimdilik bu kadar izlenimlerim
      yalcin likes this.
      14-10-15, 13:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      uğur
      Soyisim
      kurt
      Araç

Tesekurler yalcin bey.10 dklik test sürüsü disinda ceed kullanmadim.hic dusunmedigim bi aracti acikcasi.disel ve otomatik olarak volvo v40 ve yeni 308 i test ettim.v40 almayi dusunurken aklimi çeldi ceed v40 dan motor performansi ve motor ses yalitimi olarak iyi.vites gecisleri v40 la ayni seviyede(v40 da cift kavramali).308de vites gecisleri beni rahatsiz etti acikcasi.ayrica motor sesi cok fazla geldi.308 le motor performansi yakin(308 200 kg daha hafif ona ragmen cok bir fark yok ).ceed de hiz olarak 120 kadar ivmelenmesi iyi ama sonrasinda o gücü ben hissetmedim.cok da zorlamak istemedim acikcasi o yüzden cok net biseyde soyleyemiyorum.sunuda belirteyim vites gecislerini cabuk yapiyo.60 km hizda 6.vitesi seciyo. bu bi biraz bana sacma geldi .yakit tasarrufu saglama amacli mi bilmiyorum.gaza yüklendiginiz zaman dogru vitesi secip ivlenmesi bence güzel.
      yalcin likes this.
      14-10-15, 19:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      MURAT
      Soyisim
      BEKTAŞ
      Araç
      yeni ceed 2016 almayı düşünüyor

Yeni aracınız hayırlı olsun. Hangi bayiden ve kaç liraya aldınız?
      15-10-15, 18:01 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      uğur
      Soyisim
      kurt
      Araç

Malatya nergis otomotivden aldim.concept plus donanim.ekim ayinda ki zam yansiman önce almistim.79.500 tl ye aldim ayrica trafik sigorta policesini onlar yaptilar(1.150 tl sigorta ücreti cikmis.sanirim ilk aracim ve yaştan dolayi bukadar yuksek cikti )
      16-10-15, 01:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      GÖÇKON
      Araç
      kia ceed,2012,concept otm.

Aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı diliyorum...
      17-10-15, 01:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Yusuf
      Soyisim
      Aycibin
      Araç
      Renault Clio 1.5dci joy

Hayırlı olsun Aracınız Güle güle kullanın ...
      17-10-15, 09:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Arkadaşlar benim aracımda motor gürültüsü ilk kalkışlarda biraz fazla gibi geliyor eski aracımda(makyajsız kasa)biraz daha azdı sanki neden anlayamadım servise götürdüm normal dediler birde yakıt ilk aldığımda 7'lerde dolaşıyordu şimdi şehir içinde iş icabı çok dolaştığım için 9'larda geziniyor sizce bu normal midir gerçi eski aracımda aynı durumda 11-12'lerde dolaşıyordum ama daha az yakması gerekmezmiydi yorumlarınızı bekliyorum.
      21-10-15, 09:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Birde bu km göstergesinin dijital rakam gösteren kısmı bende mph gösteriyor bunu servise gösterdim km/h'ye çeviremediler ama kullanma kılavuzunda çevrileceğini yazıyordu sizce nasıl yapabilirim.
      21-10-15, 09:16 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed yorum

kia ceed yorumlar

kia ceed yorumlar 2016

yeni kia ceed

kia 1.6 crdi otomatik dct

kia ceed 2016 yorumlar

kia cerato dizel otomatik yorumkia ceed 2016 1 6 136 hp dizel otomatik nasil bir arabakia dct problemkia ceed 2016 yorumkia ceed 1.6 136 hpyeni kia cerato dct sorunkia ceed nasil2016kia ceed 1.6 crdi 136 hp dctkia ceed otomatik nasil 2017kia ceed dct yorumyeni kia ceed alanlar kaca aldiniz2016 kia ceed 7 dct yakit tuketimikia ceed 2016kia cerato 136 beggir otomatik yorumlarkia ceed yorum 2016otomatik viteste dctyeni kia ceed forumceed dctkia ceed 1.6 crdi 136 beygir yakit
    SEO Blog

Yer imleri