Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Hasan
      Soyisim
      Sancak
      Araç
      Ford Focus 1.6TDCI Collection

Herkese iyi akşamlar keyifli forumlar. 2011 TDCI Focus Collection sahibiyim bu yüzden bu forumda pek aktif olamıyorum. Fakat bugün bir kia ceed 1.6 CRDI concept plus deneme sürüşüne çıktım. Aracı çok beğendim vites geçişleri çok hoşuma gitti aracın göğsü,donanımı beni tatmin etti. Fakat içime sinerek bu araca 68bin lira (Asal otomativ verdiği fiyat 2013 model 0 km) veresim gelmiyor. Bu araç hakkında ne dersiniz. Kronik sorunları nelerdir ? Ayrıca özellikle sordum 15bin km bakım fiyatına 540tl dediler bu çok uçuk bir fiyat değil mi?
      Şimdiden herkese teşekkür ederim.
      Beni Twitter`da Takip Et
      29-03-14, 21:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

Collection donanim seviyesinden prestige seviyesine resmen level atliyorsunuz...ayni segment diğer markalari arastirdiysaniz farki çok iyi anlarsiniz..ayni donanim VW de otomatik olarak 88 bin gibi bir rakam cikiyor focusta 77 ile 80 arasi...ben aldim consept plus manüel p.tesi teslim alacagim kismetse..bu donanimda dizel daha ne olsun...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      30-03-14, 15:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      süleyman
      Soyisim
      yıldız
      Araç
      ceed concept plus A/T

kardeş ben 2013 concept plus otomatik kullanıyorum.arabaya görünüş olarak diyecek bir şey yok ama ben halen şunu anlamış değilim diğer aynı sınıfındaki bir araçtan extrası nedir ben çözemedim.panaromik sanruf ve led gündüz sürüş farı galiba çünkü ben extra başka bir şey görmüyorum.gerek golf olsun gerek focus olsun fiyatler bence eşit durumda en azından şunu yapabilirsiniz istediğiniz özelliği ekletip istemediğin bir özellik varsa ekletmezsin.ceed de olan bütün özellikler golf de var zaten şimdi baktım 2013 golf en üst paket 74 civarında var sen pay biç.birde sana otomatik kullanıcısı olarak şuan sivas merkezde kullanıyorum aracı üzerinde yzlık lastik var ş.içi 10.7 ama uzun yolda 5.5 ortalamayı yakaladım eğer kısa mesafe kullanıcısı isen kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmem forumda 7.5/8 lt yakanlar var ama onlar şehir içide olsa uzun km yapanlar yazılım attıranlar felan. ben sana tavsiyem ikinci ele bak abi temiz arabalar var ceed olsun golf olsun focus olsun yada ne bakarsan
      31-03-14, 14:56 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ismail cem
      Soyisim
      mumcu
      Araç
      kia ceed consept plus

Alıntı kindhearted Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kardeş ben 2013 concept plus otomatik kullanıyorum.arabaya görünüş olarak diyecek bir şey yok ama ben halen şunu anlamış değilim diğer aynı sınıfındaki bir araçtan extrası nedir ben çözemedim.panaromik sanruf ve led gündüz sürüş farı galiba çünkü ben extra başka bir şey görmüyorum.gerek golf olsun gerek focus olsun fiyatler bence eşit durumda en azından şunu yapabilirsiniz istediğiniz özelliği ekletip istemediğin bir özellik varsa ekletmezsin.ceed de olan bütün özellikler golf de var zaten şimdi baktım 2013 golf en üst paket 74 civarında var sen pay biç.birde sana otomatik kullanıcısı olarak şuan sivas merkezde kullanıyorum aracı üzerinde yzlık lastik var ş.içi 10.7 ama uzun yolda 5.5 ortalamayı yakaladım eğer kısa mesafe kullanıcısı isen kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmem forumda 7.5/8 lt yakanlar var ama onlar şehir içide olsa uzun km yapanlar yazılım attıranlar felan. ben sana tavsiyem ikinci ele bak abi temiz arabalar var ceed olsun golf olsun focus olsun yada ne bakarsan
      merhabalar, golf için 74bin rakamı vermişsiniz ama bu rakam düz vites için geçerli, dsg olanı 83.190tldir. evet ful bir araçtır buna 1000tl civarı metalik renk farkı ve 2000tlnin üstünde de cam tavan farkıyla 86bin tl nin üstünde olup %3-3,5 civarında da indirim yaptırabilirsenız 83500tlden aşağı almanız pek mumkün görünmez.yani arada yaklaşık 15binden fazla fark vardır. değer mi? kişiye göre bence değişir. bence değmezdi zaten ceed aldım ama düz vites.
      31-03-14, 15:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

ben yanlış yeremi bakıyorum diye tekrar vw sitesine girdim..
      fiyat bilgisitomatik olanı cam tavan+sunroof opsiyon..
      extra bi-xenon farlar diğer tüm özellikler hemen hemen aynı...ıvık zıvık farkı var ha bide vw amblemi...
      yni extrası fiyatı arkadaşım...varsn bizimki vw olmasın...
      ayrıca şahsım için konuşuyorum mauel olacağı için sıkıntı yok

Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline 88.300 TL
      31-03-14, 15:09 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

golf highlinedan hiçbir eksik yanı yoktur concept plusun ozellikle vw de para verip aldıgın 17 jant ve sunroofuda kattıgında. standart highline dsg 88.300 TL şuan açılmayan sadece arkası kalkan sunroof ve 17 jantınıda eklersen iyimser olarak 90 gercekci olursak 92-94 den asagı olmaz metalik rengini falan katmadan. + aracı bekleyecegin 2-3 ayda cabası olur. 74 e alacagın comfortline golf ceedin donanım olarak yanına yaklasamaz ekstradan en babası bile performans olarak zaten hiç hiç yaklasamazlar

edit:burnundan kıl aldırmayan dogus grubunun en baba yapacagı indirm atıyorm 86.865 se o 865 almaz odur gidip fiyat alarakda görebilirsiniz bu durumu
      1881 - 193
      31-03-14, 15:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ismail cem
      Soyisim
      mumcu
      Araç
      kia ceed consept plus

Bu arada, golfun highline donanımı, ceedin concept plus donanımından daha fazla donanım özelliği içerir.bu konuda ceed premium ancak higline ile yarışır. o da birbirine üstünlük göreceli olarak olabilir. ama ceed bence kendi kendine park yardımıyla öne geçer.
      31-03-14, 15:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ismail cem
      Soyisim
      mumcu
      Araç
      kia ceed consept plus

Alıntı mangusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben yanlış yeremi bakıyorum diye tekrar vw sitesine girdim..
      fiyat bilgisitomatik olanı cam tavan+sunroof opsiyon..
      extra bi-xenon farlar diğer tüm özellikler hemen hemen aynı...ıvık zıvık farkı var ha bide vw amblemi...
      yni extrası fiyatı arkadaşım...varsn bizimki vw olmasın...
      ayrıca şahsım için konuşuyorum mauel olacağı için sıkıntı yok

Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline 88.300 TL
      siz 2014 model olana bakıyorsunuz. 2013 model için fiyat farklı. fiyat listesinin sağ üst köşesine basarsanız görebilirsiniz. ben 2013 ceed için 68bin tl fiyta verildiği için o listeyi baz aldım.
      31-03-14, 15:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

doğrudur 2014 fıyatı
      ceed premıumda 2013 olarak sıkı bir indirim alabiliriniz 76 liste fiyatını 72 lere çekmek mümkün..

vw 83 olan sonroof olmayan modelinde alacağınız indirim %1 yani hepi topu 1 tl indirim alırsınız...kaldıki 2013 odel zaten ellerinde yok o yüzden2014 modele tabisiniz yani fiyat 88 civarı sunroof olmayan model için
      31-03-14, 15:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ismail cem
      Soyisim
      mumcu
      Araç
      kia ceed consept plus

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      golf highlinedan hiçbir eksik yanı yoktur concept plusun ozellikle vw de para verip aldıgın 17 jant ve sunroofuda kattıgında. standart highline dsg 88.300 TL şuan açılmayan sadece arkası kalkan sunroof ve 17 jantınıda eklersen iyimser olarak 90 gercekci olursak 92-94 den asagı olmaz metalik rengini falan katmadan. + aracı bekleyecegin 2-3 ayda cabası olur. 74 e alacagın comfortline golf ceedin donanım olarak yanına yaklasamaz ekstradan en babası bile performans olarak zaten hiç hiç yaklasamazlar

edit:burnundan kıl aldırmayan dogus grubunun en baba yapacagı indirm atıyorm 86.865 se o 865 almaz odur gidip fiyat alarakda görebilirsiniz bu durumu
      böncelikle highline ile concept plusi karşılaştırıyorsak vw nin sitesine baktığınızda ceed de olmayan özellikler şunlardır;
      1.alcantra koltuk döşemesi
      2. 5.8inç dokunmatik ekranlı cd çalar(navigasyon değildir)
      3. orjinal boyutta yedek lastık( yabana atmayın bizim lastiklerle 50yi geçemiyoruz. bence yedek lastik orjinal boyutta olmalı)
      4. bi-xenon farlar
      5. led stop farları
      6. elektro mekanik el freni (bence çok da önemli değil)
      7. start-stop özelliği
      8. diz hava yastığı
      9. yorgunluk tespit sistemi
      17inç jantlar highlineda da standarttir. ceedin tek avantajı cam tavan ve fiyattır.
      dediğiniz gibi golf comfortline ile ceed concept plus mukayese bile edilemez. ceed daha donanımlıdır.
      31-03-14, 15:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed 15 bin bakımı www.ceedclubtr.com

asalotomativ

wosvagen golf 1.6 sanruflu samsun civari sanruflu

SEO Blog

Yer imleri