Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Kerem
      Soyisim
      Karel
      Araç
      Pro Ceed GT

Merhabalar,

Değerli Arkadaşlarım,

Kia Pro ceed GT hakkında kullanıcılardan detaylı bilgiler alabilir miyim?
      Üye olma Sebebim gerçek kullanıcı yorumlarını görmek ve araç alırken sormadan,etmeden hareket etmemek.

Kronik Sorunları Var mı ?
      Benzin, Manuel Yakıt Tüketimi Nedir?
      Yeni yılda veya İlerleyen zamanlarda kasa değişimi olacak mı ? Makyaj veya Ağır Makyaj gibi ?
      Direksiyon hissi nasıldır?
      GT'ye, Hangi renk yakışmaktadır ?
      İkinci elde durumu ne olur ?

Ayrıca Test Eden Arkadaşa katılıyor musunuz ?

Teşekkür ederim
      Saygılarımla.

Beni Twitter`da Takip Et
      15-02-15, 16:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Forumu biraz karıştırırsanız GT hakkında yorumları görebilirsiniz, daha sonra aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.
      15-02-15, 17:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

Gt yakıt tüketimi trafiğin akışına göre çok değişken bir durumu var , istanbul içi trafiğinde sakin kullanım 9,5 10 lt fakat sakin kullanıma kim sabreder bu araçla bilmem , ben tam keyifle gazlayarak 12,5 lt yakıyorum , antalyaya gittim 1 ay kalmıştım , 8 - 9 lt felan yakıyordum trafik yokuş yok

renk olarak beyaz tabikide aracın detaylarını gösteren en iyi rengi , kırmızısıda siyahıda tabi mükemmel ama beyaz kadar kullanışlı değil, grisini hiç beğenmiyorum, test eden arkadaşa katılmıyorum aracı 2 saat kullanıp yorum yapıyor , bir arabanın sahibi olmak onu en iyi test eden kişidir.

araba spor araç olmasına rağmen her yönden donanımsal olarak dolu çok kullanışlı ve geniş , araç 5 yıl garanti rahat rahat binin
      16-02-15, 02:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Kerem
      Soyisim
      Karel
      Araç
      Pro Ceed GT

Alıntı ErkanKASIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Gt yakıt tüketimi trafiğin akışına göre çok değişken bir durumu var , istanbul içi trafiğinde sakin kullanım 9,5 10 lt fakat sakin kullanıma kim sabreder bu araçla bilmem , ben tam keyifle gazlayarak 12,5 lt yakıyorum , antalyaya gittim 1 ay kalmıştım , 8 - 9 lt felan yakıyordum trafik yokuş yok

renk olarak beyaz tabikide aracın detaylarını gösteren en iyi rengi , kırmızısıda siyahıda tabi mükemmel ama beyaz kadar kullanışlı değil, grisini hiç beğenmiyorum, test eden arkadaşa katılmıyorum aracı 2 saat kullanıp yorum yapıyor , bir arabanın sahibi olmak onu en iyi test eden kişidir.

araba spor araç olmasına rağmen her yönden donanımsal olarak dolu çok kullanışlı ve geniş , araç 5 yıl garanti rahat rahat binin

Alıntı rayen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Forumu biraz karıştırırsanız GT hakkında yorumları görebilirsiniz, daha sonra aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Diğer anlamadığım husus bu aracın 4 kapı gt olanı da var o neden gelmiyor Türkiyeye ? Ayrıca donanım olarak gerçekten çok iyi ve de Recarolar beni benden aldı. Ancak Bi xenon farlar start stop ve navigasyon yok naviyi muadil bir cihazla halledebiliriz. Bi xenon ve start stop neden koymamışlar ilginç ?
      16-02-15, 07:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

Alıntı KrmGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Diğer anlamadığım husus bu aracın 4 kapı gt olanı da var o neden gelmiyor Türkiyeye ? Ayrıca donanım olarak gerçekten çok iyi ve de Recarolar beni benden aldı. Ancak Bi xenon farlar start stop ve navigasyon yok naviyi muadil bir cihazla halledebiliriz. Bi xenon ve start stop neden koymamışlar ilginç ?
      İnternetteki reklamlarında bi xenon var ama türkiyeye öyle gelmiyor ne alakaysa , ama şunu düşünüyordum , aracın fiyatı uygun özelliklerine bakarsak , bu donanımlarıda aksesuar olarak yetkili servisler satıcak extra olarak , hatta 1 hafta önce yetkili servisteydim ceed ve proceed aksesuarları gelmeye başladığını söyledi , örnek birtane söylim ceed ve proceed için kırmızı led ayak aydınlatma bulunmaktadır fiyatıda 250 300 arası felan sanırım, navigasyon multimedia olarakta necvox takıyorlar 1500 2000 tl farkla benim araçta mevcut, start stop dediğin olay araba kırmızı ışıklarda dururken stop etmesi sanırım, o özellik spor bir araba için saçma fakat isteğe bağlı açıp kapatılan bir özellikse olabilir
      16-02-15, 11:00 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

Ben farlara beyaz halogen taktım mtec marka , görüntüsü iyi oldu , gündüz ledlerle uyumlu yanıyor
      16-02-15, 16:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Aynen mtec kisa uzun ve sislere taktirdim zuper
      16-02-15, 18:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Erenköy
      İsim
      Erol
      Soyisim
      Gündoğdu
      Araç
      Pro Cee'd

Aracın 4 kapısını getirtmek mümkün ancak kağıt imzalatıcaklar size bununda nedeni şudur, aracın herhangi bi arızası olduğu zaman servis size bu parçayı 1 ay içinde getirmek zorundadır ancak 4 kapı GT ülkede olmadığı için bu sürenin uzaması ihtimaline karşı imza isteyecekler ayrıca 4 kapı GT'de şu an tahminen 85 lira civarına gelecektir.. Eğer getirtmeye karar verirseniz bi xenon'da istersiniz bi ihtimal gelebilir ancak navigasyon gelmez türkiye haritası adamlarda yok, start stop zaten hiç bi GT'de yok diye biliyorum..
      16-02-15, 18:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Kerem
      Soyisim
      Karel
      Araç
      Pro Ceed GT

"Fifht gear" Puanlama yapmışlar hoşlarına gitmiş baya

Konya' ya daha gelmedi Şubat sonu Mart başı gelecek dediler direk incelemeye gidiceğim.

Yorumlar için tekrar teşekkür ederim herkese.

Ancak bazı yorumlar okudum gücünü yere aktaramıyor ve de direksiyonun da yapay his çok fazla diyorlar. Sizler ne düşünüyorsunuz kullananlar olarak ?

16-02-15, 19:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

"Fifht gear" Puanlama yapmışlar hoşlarına gitmiş baya

Konya' ya daha gelmedi Şubat sonu Mart başı gelecek dediler direk incelemeye gidiceğim.

Yorumlar için tekrar teşekkür ederim herkese.

Ancak bazı yorumlar okudum gücünü yere aktaramıyor ve de direksiyonun da yapay his çok fazla diyorlar. Sizler ne düşünüyorsunuz kullananlar olarak ?

bmw 525 i q7 yi scirocco 160 hpyi geçiyo cupralarla gtlerle kafa kafaya gidiyo yetmezmi
      16-02-15, 20:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia pro ceed gt forum

proceed gt forge dumpvalve

1978 erenkoy youtube

kia pro ceed gt turkiyede neden yok

pro ceed gt forum

SEO Blog

Yer imleri