Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Merhabalar...
      Kia marka araçların, kasko bedellerinin yüksek çıkması, kaza riski yüksek olan ( peugeot, citroen vb. ) araç sınıfında değerlendiriyo olmasından mı kaynaklanıyor?
      Yapı kredi sigorta hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Bu güne kadar anadolu ve axa ile kaskolatmıştım araçlarımı diğerlerine hiç bulaşmamıştım ama aldığım rakamlardan sonra ( 1400 - 3200 tl aralığında değişen ) Yapıkrediye göz kırpmaya başşladım, mecburen
      Not : En ucuz fiyatı ergo vermesne rağmen, piyasada ( ucuz etin yahnisi misali ) pek iyi anılmıyorlar... Diğerleri hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum, hem ben, hem de yeni kasko yaptıracak arkadaşlarımıza yol gösterici bir konu olacağını düşünüyorum...
      Beni Twitter`da Takip Et
      15-11-12, 23:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Yasaklı Üye

Nereden
      istanbul
      İsim
      Yusuf
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      bir zamanlar Ceed 1.6 CRDi 175 bg at sr

Kaza riski değilde kaza esnasında parça fiyatları çok yüksek bence onunda etkisi var
      15-11-12, 23:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

bence kasko şirketinden ziyade acente çok önemli acente iyi olduktan sonra kasko şirketi hemen hemen hepsi aynı

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
      Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

…………….. (ezbere biliyorsunuz zaten).

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      16-11-12, 08:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      aLi
      Admin

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Ali
      Soyisim
      Tuzcuoglu
      Araç
      Kia Ceed Concept (Satıldı)

Kasko isi gercekten acenta ile ilgili. Tanidik bildik birisi varsa uygun bir sekilde halledebilir. Kacimiz orda yazan teminatlarin hepsini okuyor ve ona gore kasko yaptiriyoruz ki.Ben sahsen simdiye kadar hicbirini okumadim. Halk arasindaki "full kasko" tabiriyle yaptirdim hep.Tanidik birisi oldugunda bu ayni teminatlari daha uygun sigorta sirketlerinden ayarlayabiliyor.
      16-11-12, 08:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

alinin dediği gibi hiç okumuyoruz full kasko diye yaptırıyoruz benim sigortacı 6 yada 7 şirketin yetlili acentası hepsinden aynı değer ve miktarlarda teklif aldı halksigortadan 850 tl ye yaptırdım 1 ay önce

bankalardan kasko yaptırmak bana güvensiz geliyor arıyorsun karşında müşteri hizmetleri 3'e bas 5'e bas karşına çıkan hiçbirşeyden habersiz bir eleman direk yetkili acentadan yani benim gibi "Ayhan abiden" (herkezin bir tanıdığı vardır) yaptırıyorsun anında çözülüyor.

Çünkü benim başıma geldi Kayınpederin arabası ile kaza yaptım onlarda tanıdık bir sigortacıya yaptırmışlar 5-6 sene önce kurban bayramıydı bayramın 3. günü arabayı servise çektiler 5. günü teslim almıştık.

dediğim gibi acente çok önemli

Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      16-11-12, 09:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      istanbul

Yk sigorta iyidir, servis ekstra ozelkigiyle 3 musahaleye kadar kaskoyu bozmuyor.

Allianz da iyidir, hizmet guzel

GT-P6800 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ceed Forever
      2012 Arctic White ,1.6 Crdi Concept SW SR 128 PS, A/T
      2010 Silver Grey , 1.6 Crdi Motion HB 115 PS, M/T ( Sold)
      2008 Silver Grey , 1.6 Crdi Cool HB 90 PS, M/T ( Sold )
      http://ercan79001.blogspot.com/
      16-11-12, 09:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Dediginiz gibi teminatlar ve acente onemli ama,kaskoyaptirmayi dusunurken ogrendigim birkac puf noktayisizlerle paylasmak isterim. Acenteler fiyati dusurmek icin teminatlari dusuruyorlar, 100.000 tl yaptirdim ben ornegin, alti ustu 60 tl civarinda fark etti 50000 tl lik teminat ile...0 arac icin 0 araci 1 yil icinde herhangi bir pert olma gibi durumda o anki 0 i ile degerlendirerek size guvence veriyorlar... Deprem,sel,teror ve toplumsal olaylara karsi teminat icermesi cok onemli bu da %10 fark ettiriyor police degerini... Kimi firmalarda parca degisimleri orjinali bazilari ise yan sanayi olarak odemeyi taahhut ediyo, bazi firmalarda anahtar kaybi teminat altindayken kimisinde bu yok, ya da direkt kilit sistemini degistryor.ki suanda bir anahtarin bedeli malum ve degistirilmesi onemli. Kimi firma cami yan sanayi kimisi orjinali ile degistiriyor...bazi firmalarda mini onarim secenekleri mevcut iken kimisi bunu 1000 tl.lik dosya acip hasarsizligi bozmadan yapabiliyor
      Bunlar benim dikkat ettigim ve one cikan durumlardii. Aracimi satali 6 aydan fazla oldugu icin herhangi bir hasarsizlik vs den yararlanamadgmdan 1.600 tl.ye yaptirdim kaskomu...
      17-11-12, 00:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

hayırlı olsun
      allah kullanmayı nasip etmesin....

Ey Türk Gençliği!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      17-11-12, 09:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Hayırlı olsun, bence fena fiyat değil...

Sent from my HTC One X using Xparent Red Tapatalk 2

TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      17-11-12, 10:25 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Teşekkürler...
      allah hepimize kazasız belasız günler, sürüşler nasip etsin
      17-11-12, 12:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

htc one kasko

CEED SW KASKO

SEO Blog

Yer imleri