Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      kırklareli

Arkadaşlar biraz önce sitemize üye oldum.ceed im yok ama %90 karalıyım fakat aklımda ufak tefek sorular var.Bunları cevaplayabilirsek sevinirim.Almayı düşünfüğüm araba2. El 2011 model 1,6 Crdi Motion otomatik ceed. otomatik çünkü ilk arabam olacak ve rahatlık istiyorum.park olayı ve yokuş meselesi sorun benim için.diyeceksiniz ki alışırsın ama vakit benim için önemli.Ehliyet aldık geçen sene fakat sağda solda sürecek araba yoktu (olanlara da minnet etmek istemedim) o yüzden şöförlüğümde çok iyi sayılmaz yeni başlayan birisini düşünün.bundan dolayıda ceed kiralama veya kia bayisinde test sürüşü yapamıyacağım için soruları sıralıyorum

1.Araba içi yalıtım nasıl.çok ses geliyor mu içeri
      2.2011 modeli için fiyat aralığı tafsiyeniz nedir.
      3.süspansiyonlar sert mi?memleket hep çukurlu olduğu için önemli

Fikirlerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim.saygılar..
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-07-12, 16:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Moderator

Nereden
      istanbul

[quote author=famas link=topic=1514.msg41876#msg41876 date=1342017160]
      Arkadaşlar biraz önce sitemize üye oldum.ceed im yok ama %90 karalıyım fakat aklımda ufak tefek sorular var.Bunları cevaplayabilirsek sevinirim.Almayı düşünfüğüm araba2. El 2011 model 1,6 Crdi Motion otomatik ceed. otomatik çünkü ilk arabam olacak ve rahatlık istiyorum.park olayı ve yokuş meselesi sorun benim için.diyeceksiniz ki alışırsın ama vakit benim için önemli.Ehliyet aldık geçen sene fakat sağda solda sürecek araba yoktu (olanlara da minnet etmek istemedim) o yüzden şöförlüğümde çok iyi sayılmaz yeni başlayan birisini düşünün.bundan dolayıda ceed kiralama veya kia bayisinde test sürüşü yapamıyacağım için soruları sıralıyorum

1.Araba içi yalıtım nasıl.çok ses geliyor mu içeri
      2.2011 modeli için fiyat aralığı tafsiyeniz nedir.
      3.süspansiyonlar sert mi?memleket hep çukurlu olduğu için önemli

Fikirlerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim.saygılar..
      [/quote]
      Mehmet araç yalıtımı hemen hemen sınıfındaki araçların biraz altında diyebilirim. Çünkü bir golfdeki sessizlik ve konfor malesefki yok. Yol sesi lastiklerden ve davlumbazlardan alıyor. Forumda bu sesi kesen arkadaşlarımız mevcut onun için araçlarına yalıtım yaptırdılar araştırırsanız bulabilirsiniz.

Araç genel olarak sert ve özellikle bozuk yollarda çok fazla lokurtu yapıyor. Özellikle aracınıza 2-3 kişi bindiğinde biraz işkenceye dönüşebiliyor bozuk yollar. Fakat ben buna takılmam benim için yolda virajda stabil gitmesidir dersen tabikide araç mükemmel hatta yumuşaçık olup esneyen golfle mukayese etmessin aracını virajlarda buda sana güven hissi verir.

Fiyat bakımından hiç bilmiyorum fiyat aralığını fakat otomatik viteste şehir içinde herkes yakıtından şikayetci. Motor güzel motor çokda güzel gidiyor eee haliylede yakıtıda yakıyor vites 4 ileri tam otomatik olduğu için yakıtta diğer rakipleri kadar cimri değil ne yazıkki.

Genel olarak araç güzel bukadar kötülemiş gibi durduğuma bakmayın bendede bu keretadan bir tane var ve çok memnunum Objektif olmaya çalıştım 8)
      coming soon...
      11-07-12, 16:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      kırklareli

objektifliğin için teşekkür ederim hocam süspansiyon ve ses meselesi kafama takılıyordu.mesela fiat bravo ile karşılaşıtırsak bunları ceed daha iyi diyebilir misiniz.golf kadarını beklemiyorum tabi ama en azından referansım bravo bide sayın hocam 20000 deki arabaya 39000 tl verir miydin?malum bu işlerde acemiyim de
      11-07-12, 16:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Moderator

Nereden
      istanbul

[quote author=famas link=topic=1514.msg41879#msg41879 date=1342017989]
      objektifliğin için teşekkür ederim hocam süspansiyon ve ses meselesi kafama takılıyordu.mesela fiat bravo ile karşılaşıtırsak bunları ceed daha iyi diyebilir misiniz.golf kadarını beklemiyorum tabi ama en azından referansım bravo bide sayın hocam 20000 deki arabaya 39000 tl verir miydin?malum bu işlerde acemiyim de
      [/quote]
      valla para işinden çok anlamam piyasasını hiç takip etmedim ama bravo ile kıyaslıcaksan bravodan iyi diyebilirim sana fakat bravoda çok daha fazla donanım bulabilirsin çünkü güzel süslemişler arabayı.

Can abi senin soruna daha iyi yanıt verebilir kendisi bravoda kullandı ceed de kullandı hatta şimdi yeni ceed kullanıyor
      coming soon...
      11-07-12, 16:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      kırklareli

Can abiye nasıl ulaşırım o beni bulsun demekte olmaz bi sorarsın hocam sana zahmet ve fiyat konusunda da yardımcı olursa çok sevinirim.ilgin için teşekkür ederim ayrıca
      11-07-12, 16:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Moderator

Nereden
      istanbul

[quote author=famas link=topic=1514.msg41883#msg41883 date=1342018344]
      Can abiye nasıl ulaşırım o beni bulsun demekte olmaz bi sorarsın hocam sana zahmet ve fiyat konusunda da yardımcı olursa çok sevinirim.ilgin için teşekkür ederim ayrıca
      [/quote]
      Can abi tatilde fakat aktif bir forum üyesidir kendisi. Akşam falan telefondan bakıp cevap yazar zaten buraya
      coming soon...
      11-07-12, 16:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Valla fiyat konusunda bende birsey diyemem, ama yaklasik 1 hafta onve bir tanidigim 2012 model 11.000 km duz vites motionu 37.000 e aldi.... 3 aylik araba...

Bravo ile karsilastirmaya gelince, bence ikiside alinacak ve kullanilacak arabalar... ikisininde birbirine karsi net bir ustunlugu yok, bagaj olarak bravo iyiyken, ic hacim olarak ceed onde... motor olarak baktigimida da ikisinin motorlari cok iyi...

Bravo yu otomatik aldigin zaman esp sistemi standard olarak geliyor, bu konuda bravo bir adim onde derim, ceedin vitesi ise tam otomatik olmasindan dolayi kullanim kolayligi ile one cikarken tuketim ile biraz uzuyor...

Her iki arabada birbirine yakin arabalar, ikisininde artilari eksileri mevcut, burda karar tamamen sen olacaksin....

Ama guvenlik unsuru olan esp yi kenara atma.... bu konu gercekten onemli bence...

Sent from my Galaxy Nexus using Xparent ICS Blue Tapatalk 2
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      11-07-12, 19:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Sam
      Ceed Master

İsim
      Selman Amaç
      Soyisim
      MURAL
      Araç
      ProCeed GT

kesinlikle esp şart espsiz arabaya binme derim
      TeamPASAOGLU*
      11-07-12, 22:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      kırklareli

esp şart ama 37500 tl param var hocam concept ler pahalı biraz.
      12-07-12, 12:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Josefsalvatini
      Guest
      [quote author=famas link=topic=1514.msg41943#msg41943 date=1342090318]
      esp şart ama 37500 tl param var hocam concept ler pahalı biraz.
      [/quote]
      40 a esp li conseptler var bak bence
      12-07-12, 15:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

mg zr 160 yada honda mi

ceed mi bravo mu iyi

SEO Blog

Yer imleri