Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      izmir

selam arkadaşlar. başlıktan da görüldüğü üzere pro ceed i kafama takmış durumdayım ve çok almak istiyorum yalnız sorun şu ki şu sıra gümüşhane de çalışmaktayım ve burada fiat servisinden başka hiçbir yetkili servis bulunmuyor gerçi trabzon 1 saat civarı bir uzaklıkta orada her servis bulunuyor ama kia nın yetkili servisleri acaba trabzon da yeterli midir? zaten heralde ustası az olan bir marka büyük şehir dışındaki yerleşim yerlerinde parça vs sıknıtısı çekmiyelim Ayrıca birkaç yerde kaportanın çok kolay paslandığını okudum tabi bu tip şeyler her araçta olabilir mesela 2003 model opel corsa c aracım yavaştan kaput vs civarında turuncu noktalar oluşturmaya başladı fakat yeni bir araçta böle bir durum olması çok sıkıcı olurdu. bu arada servis için erzuruma da iyi akşamlar
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-08-12, 00:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      aLi
      Admin

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Ali
      Soyisim
      Tuzcuoglu
      Araç
      Kia Ceed Concept (Satıldı)

Merhaba Sinan.

Trabzondan kia sahibi üyemiz yok sanırım.Parça sıkıntısı her markada oldugu gibi stoklarinda varsa temin ediyorlar. Yoksa isteyip bekletiyorlar 10-15 gun musteriyi.

Kaportanın kolay paslandigi degil boyanin ince olusundan dolayi diyelim ona. Gelen tas parcalari boyayi kaldiriyor buda önlem alinmazsa paslanmaya dogru gidiyor.
      13-08-12, 09:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri