Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Burak
      Soyisim
      Kırışoğlu
      Araç
      ProCeed 2012 1.6 CRDi Concept SR A/T

Arkadaşlar merhaba, konu başlığındaki aracı almayı düşünüyorum, eski kasa, full + full, ancak sağ arka kapı ve çamurluk boyalı, füme renk, 25.000 km'de, 733 TL hasar kaydı mevcut, 45.000 Lira fiyatı, sizce iyi mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
      Beni Twitter`da Takip Et
      26-12-14, 21:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Atakan
      Soyisim
      Demir
      Araç
      Ceed CRDI 1.6 Motion M/T 2012

Gayet guzel kardesim ama titiz davran sen yinede, fiyat arabanin hasarlarina gore normal eger alirsan simdiden hayirli olsun dizel otomatik cok yakar dikkat et )
      26-12-14, 23:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Erenköy
      İsim
      Erol
      Soyisim
      Gündoğdu
      Araç
      Pro Cee'd

Alıntı TotalRegret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar merhaba, konu başlığındaki aracı almayı düşünüyorum, eski kasa, full + full, ancak sağ arka kapı ve çamurluk boyalı, füme renk, 25.000 km'de, 733 TL hasar kaydı mevcut, 45.000 Lira fiyatı, sizce iyi mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
      Merhaba, 45 lira tabii ki bu arabaya çok üstelik boyada var ama arka kapı mevzusunu anlamadım pro ceed'de arka kapı yok ki yaa bunlar eski kasanın makyajlısı yanlış anlaşılmasın 45'i kesinlikle hakeder ama satarken 40'a bile zor satarsınız hatta satamayabilirsiniz bile nedense bu makyajlı kasaların 2. eli çok ağır gidiyo makyajsız en boşlar daha rahat satılıyo, alacağınız arabada ekstralar yoksa bence 40 41 idealdir..
      27-12-14, 00:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Burak
      Soyisim
      Kırışoğlu
      Araç

Aynen arka kapı yok, fakat kapının olduğu kısım boyalı . Soğutmalı torpidodan, Sunroof'a kadar her şeyi mevcut, ABS, ESP, HAC, ASR, TCS,Bi Xenon, Xenon vs.. Satma taraftarı değil de 5 sene kadar binmeyi planlıyorum, nasipse sonrası yeni kasalara.
      27-12-14, 00:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Erenköy
      İsim
      Erol
      Soyisim
      Gündoğdu
      Araç
      Pro Cee'd

Aynen arka kapı yok, fakat kapının olduğu kısım boyalı . Soğutmalı torpidodan, Sunroof'a kadar her şeyi mevcut, ABS, ESP, HAC, ASR, TCS,Bi Xenon, Xenon vs.. Satma taraftarı değil de 5 sene kadar binmeyi planlıyorum, nasipse sonrası yeni kasalara.
      Saydığınız özelliklerin bi xenon haricinde hepsi var biliyorum Ama 5 sene binicekte olsanız yarın acil bi sebepten satmak isteseniz aldığınız fiyatın biraz altına satmak zorunda kalabilirsiniz bence acele etmeyin biraz daha bekleyin derim ama yok araba güzel ben alıcam derseniz hayırlı olsun şimdi ilanına baktım güzel duruyo zaten bence en güzel rengide budur
      27-12-14, 01:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Burak
      Soyisim
      Kırışoğlu
      Araç

Alıntı MuSTaNG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Saydığınız özelliklerin bi xenon haricinde hepsi var biliyorum Ama 5 sene binicekte olsanız yarın acil bi sebepten satmak isteseniz aldığınız fiyatın biraz altına satmak zorunda kalabilirsiniz bence acele etmeyin biraz daha bekleyin derim ama yok araba güzel ben alıcam derseniz hayırlı olsun şimdi ilanına baktım güzel duruyo zaten bence en güzel rengide budur
      Abi arabamı bugün sattım, Fluence vardı, arabasız kaldım ve arabasız kalmanın ne demek olduğunu çok iyi anladım Araç hoşuma gidiyor, rengi güzel dediğiniz gibi, body kit de yaptırmayı düşünüyorum, teşekkür ederim cevaplarınız için.
      27-12-14, 01:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Can
      Soyisim
      Güven
      Araç
      Ford Focus 2001

Abi arabamı bugün sattım, Fluence vardı, arabasız kaldım ve arabasız kalmanın ne demek olduğunu çok iyi anladım Araç hoşuma gidiyor, rengi güzel dediğiniz gibi, body kit de yaptırmayı düşünüyorum, teşekkür ederim cevaplarınız için.
      Merhabalar, bende aranıza yeni katıldım, 2011-2012 proceed almaya planlıyorum, yakıt konusu vs. nasıldır ?
      28-06-17, 13:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ertunç
      Soyisim
      telle
      Araç
      kia ceed

Hayalimdeki araçtan bahsediyorsunuz adeta. Şimdiden imrenmeye başladım.) Hayırlısı olur umarım sizin için.
      02-10-17, 22:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri