Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Arkadaşlar ben sahibindendeki ilanlara bakıyorum adamlar golf 7 tdi highlinelara 95000 hatta 100000 fiyat çekmişler bu sınıfta bir arabaya bu parayı verecek enayiler var mı anlam veremiyorum yani düşündüğünüz zaman c sınıfı bir araca Mercedes c serisi fiyatı istiyorlar bizim araçların fiyatları buna bakınca çok düşük bizde o zaman 80000 fiyat çekelim araçlarımıza sonuçta aynı sınıf arabalar aynı sınıf araçlarda 30-35 bin fiyat farkına benim mantığım ermedi mantıklı bulan varsa çıksın konuşalım
      Beni Twitter`da Takip Et
      14-01-14, 15:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Çağatay
      Soyisim
      ASLAN
      Araç
      VW GOLF 7 HİGHLİNE DSG

vw ölüsü para eder.
      14-01-14, 15:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Burası ceed forumu arkadaşım burada vw'cilere yer yok işin esprisi yanlış anlamada böyle düşünenler çok var zaten ama sen uygun fiyata almıştın değilmi sanırım 69 bin liraydı yanlış hatırlamıyorsam aracını güle güle kullan bencede vw golf herkes tarafından kalitesi bilinen bir araç ama benim demek istediğim o fiyatlar verilmez
      14-01-14, 16:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Çağatay
      Soyisim
      ASLAN
      Araç
      VW GOLF 7 HİGHLİNE DSG

90 - 100.000tl golfe versem gider köprüden atlarım bana kalırsa gırtlak dolu orta segment araçların max ederi 50.000tl olmalı ama vergiler
      14-01-14, 16:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Abi dediğin çok doğru ancak demekki enayiler varki böyle fiyatları koyabiliyorlar
      14-01-14, 16:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

vw seviyorum ancak bu fiyatlar çok komik gerçekten.Asla ve asla araba için bu kadar bütçe ayırmış olsam Golf aşığı olsamda bu rakamları vermem.Artık devir değişti rakipler güçlü tekellik bitti,ölüsü falanda eskisi gibi para etmeyecek, ettiği sürece ölüsünü bile almayacağım
      14-01-14, 16:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Abi zaten o kadar para arabaya bağlamak istesem gider Mercedes c serisi veya BMW 3 serisi alırım yani neden gidip c sınıfı araca o fiyatı vereyim çok mantıksız
      14-01-14, 16:23 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Adamlar marka imajını satıyorlar, kim ne dersin almaya meraklı birçok insan var. Doğuş grubunun getirdiği ikinci eli sıfırından pahalı hangi markalar var? Kia mı?
      14-01-14, 16:39 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı akrepkral86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Abi zaten o kadar para arabaya bağlamak istesem gider Mercedes c serisi veya BMW 3 serisi alırım yani neden gidip c sınıfı araca o fiyatı vereyim çok mantıksız
      Aynen abi bahsedilen rakamlar az buz değil ciddi rakamlar.En nihayetinde sokağa bırakacaksın, tabii ki zevk ve tercih meselesi ama Bmw, Mercedes ve Audi gibi seçenekler varken Golf 7 fantezi olur.
      14-01-14, 16:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı rayen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Adamlar marka imajını satıyorlar, kim ne dersin almaya meraklı birçok insan var. Doğuş grubunun getirdiği ikinci eli sıfırından pahalı hangi markalar var? Kia mı?
      Aynen dediğin gibi Rasim abi geçen gün vosmer mağazasına gittim içeride o kadar yoğunluk vardı ki dayanamadım çıktım.Dışarıdan birisi görse araçları bedava veriyor sanır ama bizim memlekette normaldir.Bir iki cümle yazmak isterdim ancak vatan haini veya memleketine düşman sanılacak diye yazmıyorum.Ben işin ticari boyutuna bakmıyorum zaten, değer kaybeder yada kaybetmez olayında değilim sadece bu araç bu rakamı eder etmez şeklinde bakıyorum sonuçta alırken verdiğim paraya aldığım araca bakarım.Ben 8 sene Almanyada yaşadım bu markanın yukarıda saydığım markalar ile kıyaslamaya bile girmezler ama ne hikmetse burda en tepelerde.Çok uzun sürmez bu fiyatlar ile devam ederse ve insanlar bu bütçeyi ayırmayı kafaya koyduğunda üst segment araçları tercih etmeye başlarlar diye düşünüyorum.Halk arabası adı altında satılan bir aracın imajı bir yerden sonra zengin arabası olursa Zenginin tercih edeceği markalar farklı olur
      14-01-14, 16:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri