Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Emirhan
      Soyisim
      Keskin
      Araç
      Kia Ceed Consept Plus 2015

Herkese iyi günler birkaç sorum olacaktı. Forumda da daha yeni sayılırım consept plus aracım için halojen tipi ön farlar yerine led beyaz far yapmak istiyorum fakat xenon istemiyorum. Hem muayene den geçmiyor hem garantiyi bozuyor. Son zamanlarda herkesin paylaşımını yaptığı photon marka led farlar falan var. photon, photon turkey, photon türkiye, yusuf çalık, photon türkiye disbritör, photon toptan, photon istanbul, photon ana bayii, xenon, photon xenon, acaba nedir ne değildir yaptıran kullanan oldumu hiç forumdan
      Beni Twitter`da Takip Et
      24-10-16, 16:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

mercek farı olup led ampül takan cogu arkadasım zerre memnun değil (başka marka model araçlar) gösterme alanı çok düşüyor, önden görüntü cok güzel olsada işlevi berbat. ki dikkat edersenizde yeni nesil standart çoğu led olan arabada mercek koymuyorlar başta bmw olmak üzere
      1881 - 193
      24-10-16, 17:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Emirhan
      Soyisim
      Keskin
      Araç

instagramda Ens tuning diye bi sayfa var yerleri maslak Atatürk oto sanayide aradım ömür boyu garantili dedi. Bozulursa falan yenisini ücretsi takarız beğenmezsen iade dedi ayriyeten kendinden çok emin konuşuyodu valla bi cesaret gidip yaptırsam mı acaba derken dedikleriniz muallakta bıraktı
      24-10-16, 22:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alıntı emirhankeskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      instagramda Ens tuning diye bi sayfa var yerleri maslak Atatürk oto sanayide aradım ömür boyu garantili dedi. Bozulursa falan yenisini ücretsi takarız beğenmezsen iade dedi ayriyeten kendinden çok emin konuşuyodu valla bi cesaret gidip yaptırsam mı acaba derken dedikleriniz muallakta bıraktı
      genellemiyip tabide ben gördügüm kadarıylasını söyledim 2009 mercedeste resmen ileriyi aydınlatmadı ama gel gelelim merceksiz farı olanda enfeste duruyor gidin deneyin isterseniz tabi yinede madem garantisi veriyor gece karanlık yolda falan memnun etmezse hallederler heralde.
      1881 - 193
      25-10-16, 11:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Emirhan
      Soyisim
      Keskin
      Araç

bugün arayıp fiyat sordum bizim ceedlerde uzun ve kısa far 2 ayrı lamba olduğu için toplamda 4 tane led fara 600 tl dediler. Bana biraz tuzlu geldi sanki
      26-10-16, 14:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

halojen far yerine led

SEO Blog

Yer imleri