Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree2Likes

Konu: Ceed 2011 Konsol şişme ve ayrılmaları

1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      erhan
      Soyisim
      akyuz
      Araç
      kia ceed motion

Arkadaşlar 2011 model 73000 km aracımın göğsü ön cam hava kanallarının yanından ve diz mesafesi bölgelerinden ayrılmaya ve şişmeye başladı. Söke servisine gittim. Garanti biteli 5 ay olmuş dediler. Gene de merkeze ileteceklerini söylediler. Söke de Erdinç bey sağ olsun ilgilendi ve bana geri dönüş yaptı. Kia Merkezin aracımın garantisinin 5 aya geçtiğini ve garanti dışı kaldığını bildirdiklerini iletti. Yani 40 yaşındaki Hacı Muratta bile olmayacak bir rezillik oluyor, göğüs patlıyor şişiyor, koca Kia! Bunu garanti dışı diyor. Halbuki bakın garanti dışı kalacak konular da konsol yani göğüsle ilgili hiçbir şey yoktur. Yani bozulan göğüsler garanti kapsamında süresi dolsun dolmasın (dışarıdan bir darbe veya etki olmadan konsollar) değiştirilmeli. Ben şimdi aynı maili Kore merkeze de göndereceğim. İnsanlarımızı aptal yerine koymasınlar. Bu tamamen üretim hatasıdır. Dün ve bugün iki kere İst. merkezden aradılar üretim hatası olmadığını ücret karşılığı değişeceklerini bildirdiler.
      Benim bu sorunu yaşayan herkesten isteğim toplu halde Koreye de yazalım. İlla ki motor arızası vb. arızalar mı olmalı ki KİA arabalarını geri çağırsın. bakın diğer firmalar en ufak hatada binlerce aracını geri çağırıyor. Bizlerde hakkımızı arayıp toplu şekilde hareket edelim. Her platformda ÇELİK Motorun bu tutumunu paylaşalım ki tüketicimizi aptal yerine koyma huylarından vazgeçsinler.
      Ben Avrupa ve Kore KIA merkezlerine mailler atıyorum sizlerde atın paylaşın lütfen

Eklenen Resimler Eklenen Resimler
      Beni Twitter`da Takip Et
      29-09-16, 12:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      hasan
      Soyisim
      hüseyin
      Araç
      2011 Kia Ceed 1.6 crdi motion

sana bir tavsiyede bulunayım. izmir kia özdemirleri de bir arayıp fikir alır mısın bu konuyla ilgili. benim garanti aralık 2015 de bitiyordu sorgusuz sualsiz değişime girdi ve benim gibi bekleyen 4 aracı daha değiştirdiler. Muhatap olduğum servisten Kutay bey vardı ona bir sormanı öneririm.
      30-09-16, 08:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      erhan
      Soyisim
      akyuz
      Araç
      kia ceed motion

Alıntı cesurs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sana bir tavsiyede bulunayım. izmir kia özdemirleri de bir arayıp fikir alır mısın bu konuyla ilgili. benim garanti aralık 2015 de bitiyordu sorgusuz sualsiz değişime girdi ve benim gibi bekleyen 4 aracı daha değiştirdiler. Muhatap olduğum servisten Kutay bey vardı ona bir sormanı öneririm.

Üstad çok teşekkür ederim. ... Kutay beyle görüştüm yardımcı oldu bilgilendirdi. Daha sonra tekrar görüşeceğiz kendisiyle . gerçekten çok ilgililer. Size tekrar çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için...
      Konu akyuz06 tarafından (03-10-16 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.
      03-10-16, 16:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      bmx
      Ceed Hayranı

Nereden
      istanbul

BU kronik bir sorunmuş benim arabada da başladı.Klima kumanda düğmesi yanında
      akyuz06 likes this.
      04-10-16, 12:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      balıkesir

2011 ceed aracımda aynı sıkıntı var.Önce klima tusu yanında idi ama sonra cam önündeki havalandırma boyunca açıldı.
      30-12-16, 02:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      burak
      Soyisim
      poyraz
      Araç
      kia ceed sw motion

arakadaşlar bende aynı sıkıntıyı yaşadım geçen kış olay kronik olduğu için ankara opal garanti süresi bitmesine rağmen ücretsiz değişim yaptı .aracınızı servise götürün çekinmeden hakkınızı arayın.durum sizin hatanız değil kronik. servis kabul ediyor
      31-12-16, 16:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Mustafa
      Soyisim
      Özer
      Araç
      Kia Ceed Motion

Alıntı BURAK POYRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arakadaşlar bende aynı sıkıntıyı yaşadım geçen kış olay kronik olduğu için ankara opal garanti süresi bitmesine rağmen ücretsiz değişim yaptı .aracınızı servise götürün çekinmeden hakkınızı arayın.durum sizin hatanız değil kronik. servis kabul ediyor
      Bizim araçta da aynı durum var ama İstanbulda, herhangi bir bayinin çok ilgileneceğini düşünmüyorum.
      02-01-17, 14:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

Az önce Tek-kar ilgisizliği ile konsol değişim talebimizin ret edildiğini öğrendim. Genel müdürlüğe yazmaya devam
      19-01-17, 12:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Emir Yılmaz
      Soyisim
      TEKO
      Araç
      2012 ceed concept plus

benim araçtada aynı problem mevcut fakat sizin resim attığınız şişmenin çok ötesinde sürüşü engellicek şekilde oldu bu konuyla alakalı eresin kia ile görüşmüştüm garanti biteli 4-5 ay olmuştu fakat değişim olmaz garantisi bittiği için dediler.Gerçekten çok sinir bozucu bir olay kendim yapıştırmayı denedim sonuç 1 hafta dayandı tekrar havalandı. bu konuda gerçekten madur durumdayız..
      22-01-17, 01:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Garanti bitmiş olsalarda değişmeleri lazım bildiri vardır cünkü bu konuda bayraktar-erbek gibi servislere yönelin istanbulda
      1881 - 193
      23-01-17, 10:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri