Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

arkadaşlar forumda araştırdım ama konular hep eskide kalmış ve kilitlenmiş bagaj havuzu almak istiyorum bi ürün buldum ama fiyatı nasıldır kullanan varmı memnunmu ?
      Yeni Kia Ceed Hb Bagaj Havuzu 2012 Sonrası 16415636 - n11.com

yada yakın zamanda alıp çok memnun olan bi arkadaş olursa nerden aldığını sölerse bende ordan temin etmek isterim.
      Beni Twitter`da Takip Et
      25-03-14, 16:01 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Ben Denizli Üretimi YPS Plast bagaj havuzu kullanıyorum. (http://www.ceedclubtr.com/forum/yeni...08/sayfa2.html) resimleri var bu sayfada. CEED kabartmalı amblemi de var. Ben fabrikaya gidip almıştım. Kalıbının ölçüsünü çok iyi almışlar. Bagaja tam oturuyor ve kenar çıkıntılarının yüksekliği çok iyi. Görmeden aldığım eski aracımın havuzu küçük gelmişti. Bence emin olduğunuz yerden alın. Şuradan satış yapıyorlar: YPS PLAST, YPS, plast, plastik, otomobil, araba, araç, bagaj, bagaj havuzu, havuzlu paspas, havuzlu bagaj paspası, havuz, havuzlu, kauçuk, kauçuk paspas, koruma, koruyucu, bagaj koruma, bagaj koruyucu, bagaj koruyucu kauçuk paspas, oto aksesuar, akse
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      25-03-14, 17:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Alıntı Tesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ben Denizli Üretimi YPS Plast bagaj havuzu kullanıyorum. (http://www.ceedclubtr.com/forum/yeni...08/sayfa2.html) resimleri var bu sayfada. CEED kabartmalı amblemi de var. Ben fabrikaya gidip almıştım. Kalıbının ölçüsünü çok iyi almışlar. Bagaja tam oturuyor ve kenar çıkıntılarının yüksekliği çok iyi. Görmeden aldığım eski aracımın havuzu küçük gelmişti. Bence emin olduğunuz yerden alın. Şuradan satış yapıyorlar: YPS PLAST, YPS, plast, plastik, otomobil, araba, araç, bagaj, bagaj havuzu, havuzlu paspas, havuzlu bagaj paspası, havuz, havuzlu, kauçuk, kauçuk paspas, koruma, koruyucu, bagaj koruma, bagaj koruyucu, bagaj koruyucu kauçuk paspas, oto aksesuar, akse
      teşekkür ederim yorumunuz için dediğiniz gibi görmeden almak kalıp yönünden sıkıntı olucak sizinkinin kalıbı güzel burdan alayım ozaman.
      26-03-14, 09:40 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

gerçi navigasyon için fiyat bekliyorum denizli kia dan uygun olursa gidicem orda taktırıcam, park sensörüde hediye etmişlerdi vakit kalmadığı için taktıramamıştım. gitmişken bagaj havuzunuda yerinden alırım.
      26-03-14, 09:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      aLi
      Admin

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Ali
      Soyisim
      Tuzcuoglu
      Araç
      Kia Ceed Concept (Satıldı)

amorusso ( Ercan) la gorusebilirsin. Bilmiyorum hala yapiyormu o isi ama getiriyor du bir zamanlar.
      26-03-14, 10:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Alıntı aLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      amorusso ( Ercan) la gorusebilirsin. Bilmiyorum hala yapiyormu o isi ama getiriyor du bir zamanlar.
      hem konu eskide kalmış hemde ürün kalmamıştır yazmış sonuna ondan yazmak istemedim.
      26-03-14, 12:06 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Ben aldığım dönemde de artık yapmıyorum demişti.

Denizli'ye giderseniz YPS Plast'ın yeri çok kolay. eski Kipa(EGS)'nın karşısındaki yola girin. (Mercedes servisine varmadan) Dümdüz gidin Ahmet N Zorlu Sanayi Sitesi diye dev gibi levhayı görürsünüz. Sitenin orta bölümünde en sonda solda. Giderseniz 10 -15 dakikada kalıptan basıp verirler. İndirim de yaparlar. Sitedekinden daha ucuza alırsınız.

Denizli Kia'da Gökhan Bey var satış sorumlusu. Marmaris'ten Ceed'li Hüseyin Hoca'nın selamı var deyin. İndirim konusunda belki faydası dokunur biraz.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      26-03-14, 15:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      istanbul

Evet Bendeki tedarik bitti. Yps fena urun yapmiyor, cok aham saham degil ama , kullanilabilir
      Ceed Forever
      2012 Arctic White ,1.6 Crdi Concept SW SR 128 PS, A/T
      2010 Silver Grey , 1.6 Crdi Motion HB 115 PS, M/T ( Sold)
      2008 Silver Grey , 1.6 Crdi Cool HB 90 PS, M/T ( Sold )
      http://ercan79001.blogspot.com/
      26-03-14, 17:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Alıntı Tesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ben aldığım dönemde de artık yapmıyorum demişti.

Denizli'ye giderseniz YPS Plast'ın yeri çok kolay. eski Kipa(EGS)'nın karşısındaki yola girin. (Mercedes servisine varmadan) Dümdüz gidin Ahmet N Zorlu Sanayi Sitesi diye dev gibi levhayı görürsünüz. Sitenin orta bölümünde en sonda solda. Giderseniz 10 -15 dakikada kalıptan basıp verirler. İndirim de yaparlar. Sitedekinden daha ucuza alırsınız.

Denizli Kia'da Gökhan Bey var satış sorumlusu. Marmaris'ten Ceed'li Hüseyin Hoca'nın selamı var deyin. İndirim konusunda belki faydası dokunur biraz.
      Huseyin hocam tesekkur ederim degerli bilgileriniz icin gokhan beyden aldim bende aracimi taniyorum selamlarinizi iletirim navigasyon ve park sensoru icin gidicem %90 ,sizin tafinize gore gider yerinde alirim tesekkur ederim tekrar
      26-03-14, 18:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

iç kabin içinde havuz paspas varmıdır..bende düşünüyorum almayı
      07-04-14, 09:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri