Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      Göztepe
      İsim
      Barış
      Soyisim
      İNCE
      Araç
      Ceed Concept Plus

Merhabalar. Güncel modeldeki çoğu otomobillerde mevcut olan center (Merkez) hoparlörler maalesef ki bizim araçlarımızda mevcut değil. Bununla ilgili olarak internet üzerinden AVT CS-70 center hoparlör satın aldım.

Fakat gel gelelim torpidomuzun üst kısmı fazla kıvrımlı olduğundan pekte estetik durmadı açıkçası. Bunun üzerine satın almış olduğum Center hoparlörü kendi kabininden çıkarttım.

Ortalama ebatı Genişlik: 6cm Derinlik :2.5 cm

Yapmak istediğim proje saat ekranının üzerinde ki bölüme fiber yada polyesterden piano black bir kabin yapabilmek. Aşağıda ki resimde tam olarak yerleşeceği yeri çizdim.

Arka kısımdan biraz yüksek olmalı ki ses dengesini tam olarak kurabilsin.
      Bu tarzda bir planım var fakat,bu kalıbı en iyi kim çıkartır,kusursuz bir işçilik sergiler en ufak bir fikrim yok. İşlem bittikten sonra tamamen fabrikasyon görünmesi gerekli,biliyorsunuz ki araçlarımızın iç tasarımı mükemmel. Bu konuda tanıdığınız bildiğiniz usta fiber yada polyester işi yapan bir yer var mı ? İstanbul Anadolu bölgesindeyim.
      Eklenen Resimler Eklenen Resimler
      2015 Makyajlı Kasa Cee'd Concept Plus 1.6 CRDI 136HP 7DCT
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-12-16, 13:00 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri