Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

İlk araştırdığım fakat vazgeçip bir liste oluşturduğum ancak dayanamayıp listenin arasına sıkıştırdığım navigasyon cihazı geçen hafta sonu yarımda olsa taktırdım, cumartesi tam takılmış olacak,
      navigasyon haritayı da kullanma fırsatım oldu takılma kilitlenme donma gibi bir problem şu aşamada olmadı aynı anda müzik dinledim yada radyo dinledim takılma yada donma gibi bir problem yaşamadım, sadece harita yönlendirme sesi cızırtı yaptı anlam veremedim tekrar deneyeceğim ses çokmu açıktı cızırtı yaptı yada başka bir sorunmu var bilemedim henüz.
      cihazın teknik özelliklerine gelecek olursak benim için en önemlisi ses çıkış gücü idi son derece tatminkar bir sonuç aldım hoparlör setini değiştirmeden baslar çok canlandı çok bantlı bir ekolayzır ayarı mevcut çok tatmin ediyor, bence bu araçta tek değişmesi gereken tweeterlar. video her formatı oynatıyormu henüz deneyemedim ama gördüğüm kadarı ile mp4 oynatmıyor, fakat birkaç denediğim formatı oynattı ve oldukça iyi kalitesi yine dediğim gibi takılma donma ile karşılaşmadım, radyo kalitesine gelecek olursak henüz ayarlama fırsatım olmasada birkaç kanal dinleme fırsatım oldu eskisi gibi aynı, TV ise hüsran, bu cihazı alıp tv seyretmek istersen eğer paranı çöpe at daha iyi, benim tv de olsun diye bir amacım olmadığı için çekerse açılır çekmezse sıkıntı yok tv decoderi çok zayıf bir cihaz , tahminimce diğer markalarda öyledir. telefon bağlantısı hemen gerçekleşiyor arama vs. işlemleri çok hızlı olmasada yapıyor buda güzel bir seçenek, direksiyon bütün tuşları çalışıyor ve geri görüş kamerası, çok kullanışlı ve başarılı, tek garip olan plakalığın oraya taktık ama arkada çok göze batıyor gibi geldi bunun daha gizli olanı varmıdır acaba, cumartesi soracağım.
      cihazla alakalı sorusu olan var ise cevaplamak için burdayız zaten, şimdilik deneyimler bukadar. saygılar!.
      Beni Twitter`da Takip Et
      05-03-15, 10:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Serhan
      Soyisim
      Renkgören
      Araç
      Pro_Cee'd Concept SR (2012)

hayırlı olsun öncelikle güle güle kullanın cihaz android işlemcilimi ve arıcın uzerındeki usb girişleri cihazla beraber çalısıyormu ?

Pro Cee'd Concept SR M/T (2012)
      05-03-15, 10:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

@Srhn cihaz eski tip bildiğimiz 533 mhz ve düşük ramli windosw işletim sistemli, üzerinde bir usb girişi yok fakat eski stock usb girişi şuanda çalışmıyor torpido içine bir usb kablosu uzattılar oradan işlem yapıyor ancak bunu haftasonu soracağım cihaz arayüzünde 2 usb seçeneği var birincisi torpidoda diğeri boşta görünüyor o boşta olanı stock olana bağlayamıyorlarmı? sorup öğreneceğiz bakalım. teşekkürler.
      05-03-15, 13:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

hayırlı olsun güle kullan

Aracın USB için gelen kablosunu soketini kesip ucuna bir USB girişi bağlayarak kullanabilirsiniz fakat daha sonra orjinale dönerken sıkıntı olur diye ben yaptırmadım.
      Benim cihazın ön yüzünde 2 micro sd kart girişi var birinde navigasyon proğramı yüklü diğerinde ise müzikleri saklıyorum. USB girişi lazım olursa da torpidan idare ediyorum.

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
      Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

…………….. (ezbere biliyorsunuz zaten).

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      05-03-15, 13:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Hasan
      Soyisim
      MANDACI
      Araç
      Ceed 2011 Motion DSL

Hayirli olsun. Nerden kaca aldiniz ?
      Hoppala paşam Malkara Keşan..
      05-03-15, 23:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

carvocal-850 TL.
      06-03-15, 09:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

tv yi kullanma fırsatım oldu biraz, tv çekmiyor diyen yalan söylüyor en azından navimex te tv yayınları alıyor çokda güzel çekiyor tabii araç duruyorken giderken zaten teknik açıdanda mantıklı değil, fakat park halinde tv kanallar büyük çoğunluğu çekiyor ve yere konuma yüksekliğe görede bu kalite artıp düşebiliyor.
      30-03-15, 13:49 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

3g bağlantı nasıl yapılıyor onu bulamadım, 3g internet koymuşlar boşuna değildir herhalde ama öğrenmek lazım!
      30-03-15, 13:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      gökhan
      Soyisim
      g
      Araç
      2011 ceed motion

merhaba; uzun zamandır bu cihazı kullanıyorsunuz mevcut deneyimleriniz hakkında bilgi paylaşırsanız çok memnun olurum , tabii müsait olduğunuza fotoda eklerseniz. 6 yıldır aracımı kullanıyorum artık biraz değişiklik yapma vakti geldi daha doğrusu benim biraz değişikliği gitmem lazım araçta başlamak istedim . Android yavaş diyen var donma yapan diyen var , sizin yeni versiyonlardan öneriniz varmıdır? Birde geri görüş kamerası kullanıyormusunuz? onuda takltırmak istiyorum . güncel fiyatları nedir şimdiden teşekkür ederim
      08-07-17, 17:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

navimexte usb den videolari izlemek

carvocal kia ceed

kia ceed navimex android usb kablosu

carvocal televizyon

SEO Blog

Yer imleri