Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree2Likes
    • 2 Post By rayen

Konu: Opal Şaşmaz Müşteri Memnuniyeti

1. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Procee'd'in sağ farı su almıştı. Daha önce cee'd sw'de de başıma gelen bir olay olduğundan Opal Şaşmaz'a gidip garanti prosedürü başlatmak istedim. Çünkü, sw'deki su alma olayında Başayar burnumdan getirmişti, tapalar değişti, yok kendi kendine kurusun denildi vs. vs.
      Ama servis müdürü Levent Bey, sökelim nereden su alıyor bakalım, ona göre bir çözüm üretiriz dedi. Cuma günü söktüler ve cumartesi günü çağırdılar. Farın sinyal lambasının ordan su aldığını buna da davlumbazın sağ alt köşesinde 5 cm kadar parçanın kırılıp düşmesinin neden olduğunu söylediler. Hakikaten sinyal lambasının üzeri çamur kaplıydı, temizleyip kapağın etrafını silikonladılar. Bu arada farı takarken xenon bir yandı, bir daha yanmadı. Balast gümledi yani Hemen çıkma bir balast bulup farın yanmasını sağladılar. Bir gerilim ortamı beklerken, işlemin sorunsuz tamamlanmasına şaşırmadım değil.
      Sonuç olarak bakalım far bir daha su alacak mı? Alırsa garanti süreci başlayacak. Peki ne ödeyeceğiz dedim, 0 Tl dediler. Gerilmedim, sinir katsayım yükselmedi, yüksek perdeden konuşmak zorunda kalmadım, daha ne olsun yani.
      Buradan başta Levent Bey ve Yasemin Hanım olmak üzere tüm Opal Şaşmaz personeline teşekkür ederim.

Eklenen Resimler Eklenen Resimler
      43YD620 and Berkan like this.
      Beni Twitter`da Takip Et
      17-01-16, 17:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      aziz
      Soyisim
      okur
      Araç
      ceed concept

LEVENT BEY, Hemşehrimdir. Ankaraya gitiğimde bazen bende uğrarım. Çok İlgili bir arkadaş.
      İNSANA DEĞER VERDİĞİN KADAR İNSANSIN.
      18-01-16, 17:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Özgür
      Soyisim
      Güneş
      Araç
      j

Opal Konya yoluna gittiğim için pişmanım, bir dahaki adresim Opal Şaşmaz olacak.
      2012 Kia Pro Cee'd 1.6 CRDI Concept SR 128 Ps 255 Nm Tork M/T
      2009 Mitsubishi Lancer 1.5 109 Ps 143 Nm Tork M/T
      2013 Seat Ibiza 1.2 TSI DSG Reference 105 Ps 175 Nm Tork A/T
      18-01-16, 22:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri